درباره ما

شرکت همگرا در سال ۱۳۵۴ با مشارکت جمعی از تجار قدیمی و خوشنام بازار تهران پایه گذاری شد.

از همان ابتدا و در آگهی تاسیس شرکت همگرا در روزنامه رسمی، خرید سهام و مشارکت در شرکتها یا با اشخاص و تاسیس کارخانجات تولیدی جزء فعالیتهای همگرا لحاظ شده بود.

شرکت همگرا در سالهای اولیه عمدتا به فعالیت تجاری در زمینه لوازم التحریر پرداخت.

با اوج گرفتن فناوری بلاکچین و انتقال مدیریت شرکت همگرا از آقای محمد محمدی اردهالی به فرزندشان آقای محمدحسن محمدی اردهالی، بار دیگر خرید سهام و مشارکت در شرکت ها و اشخاص و تاسیس کارخانجات، اما این بار در حوزه فناوری بلاکچین و رمزارزها در دستور کار شرکت همگرا قرار گرفت.

در این راستا از ابتدای سال 2021 میلادی، شرکت همگرا سه رویکرد را پی گرفته است:

اول، سرمایه گذاران علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه رمزارز ها، اما ناآشنا به مبانی فنی و مشکلات حقوقی و اجرائی ثبت نام در صرافی های بین المللی، می توانند با اتکا به تجربیات و ظرفیتهای مدیران همگرا در پروژه های رمزارزی مختلف سرمایه گذاری کرده و ارزش پورتفولیوی خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند.

دوم، با ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری مشترک این امکان را فراهم کرده است که علاقمندان به صنعت بلاکچین به صورت مشترک و تحت مدیریت شرکت همگرا در پروژه های مناسب و مفید این فناوری سرمایه گذاری کرده و از منافع آن منتفع گردند.

سوم، با ایجاد یک شبکه اجتماعی و مبتنی بر مبانی نوآوری و همکاری باز  اقدام به شناسایی و رصد پروژه های خوب و مفید حوزه رمزارز نموده است.

همچنین شرکت همگرا در راستای اهداف خود که استفاده مفید و موثر از صنعت بلاکچین در کشور است از سالها قبل از ایجاد انجمن بلاکچین ایران که بعدا با نام انجمن فناوران زنجیره بلوک ثبت شد، حمایت کرده است.

رسالت همگرا:

همگرایی بیشتر
انسانی تر شدن روابط
رشد و شکوفایی اقتصادی
کمک به عادلانه تر شدن اقتصاد
ایجاد تغییر هوشمندانه

ارزشهای همگرا چیست؟

ما سازمانی هستیم: 

  1. متمرکز بر هدف
  2. چابک 
  3. یادگیرنده 
  4. فناور
  5. نوآور
  6. متعهد و اخلاق مدار
  7. قانون مدار