Seele

از همگرا
پرش به ناوبری پرش به جستجو

معرفی[ویرایش]

SEELE یک توکن است که بر روی پلتفرم اتریوم ساخته شده است. Seele خود را به عنوان یک ارز دیجیتال بلاک چین 4.0 معرفی کرده است. زنجیره عمومی Seele یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز، چند خرده و با کارایی بالا (2000+ TPS) مقیاس پذیر است. همچنین، این یک شبکه جنگلی ناهمگن با زنجیره های متقابل و یک دامنه متقابل است. در آینده، شبکه Seele سکه SEELE را توسعه خواهد داد که بر اساس الگوریتم اجماع MPoW (الگوریتم-اثبات کار) ساخته خواهد شد.(منبع)


علیرغم توسعه سریع، بلاک چین های امروزی به نظر می رسد در مقیاس برای عملکرد بالا تلاش می کنند و قادر به پشتیبانی از سناریوهای مختلف تجاری نیستند. Seele قصد دارد با این خرید مقابله کند و زیرساخت اصلی بلاک چین مانند الگوریتم‌های اجماع، پروتکل‌های ارتباطی و اکوسیستم برنامه بالایی را بهبود بخشد.

ICO Seele موفق شد با وجود شرایط بد بازار در آن زمان، 12000000 دلار افزایش دهد.

الگوریتم اجماع عصبی

شبکه جنگلی ناهمگن

بلاک چین هایی مانند بیت کوین و اتریوم ساختار تک زنجیره ای دارند، همه تراکنش ها بر روی یک زنجیره انجام می شود. در حالی که ساختارهای تک زنجیره ای مزایای خود را دارند، بسیاری از مسائل پایدار وجود دارد که از مقیاس پذیری شبکه جلوگیری می کند. این مسائل شامل تنگناهای TPS، عدم قابلیت همکاری زنجیره ای و بسیاری موارد دیگر است. Seele از یک ساختار چند زنجیره ای برای مبارزه با این مشکلات استفاده می کند. شبکه جنگلی ناهمگن از زیرشبکه های مختلفی تشکیل شده است، این زیرشبکه ها را می توان به صورت جداگانه به عنوان درخت پارتیشن مشاهده کرد. این پروتکل برای پاسخگویی به نیازهای مختلف تجاری طراحی شده است و با توجه به استاندارد امنیتی آنها سازگار است.

این پروژه واقعا امیدوارکننده به نظر می رسد تا زمانی که متوجه شوید که اکثر اعضای تیم به سختی تجربه بلاک چین را دارند و به گفته اعضای جامعه و محققان بسیاری از آنها از اطلاعات جعلی درباره سابقه حرفه ای خود استفاده کرده اند. وایت پیپر پر از حرف های بی معنی و تکنولوژیک است. همچنین، حتی بدتر از آن، یکی از اعضای تیم سرکش موفق شد تعدادی از افراد را برای سرمایه گذاری در یک پیش فروش خصوصی، کلاهبرداری با نزدیک به 2000000 دلار کلاهبرداری کند.

Seele یکی از آن پروژه‌هایی است که هدف آن از نظر فنی بسیار پیچیده به نظر می‌رسد، اما اگر سطح را خراش دهید، چیزهای مشکوک و مورد سوال زیادی ظاهر می‌شوند. تیم برای پروتکلی که ظاهراً از نظر فنی بسیار پیشرفته هدف آن انقلابی بودن است، کاملاً بی‌تجربه است. قطعاً با احتیاط برخورد کنید، عدم صداقت افراد پشت پروژه مشهود است و در حالی که برخی اشتباهات قابل بخشش است، چه کسی می داند پشت درهای بسته چه اتفاقی می افتد.(منبع)

ایده[ویرایش]

نوآور بودن :

تعریف بازار هدف:

تعریف مشتری:

تعریف مشکل و راه حل:

آینده نگری:

ارتباط پروژه به بلاکچین :

تیم[ویرایش]

تعداد اعضا: 
عکس: 
اسم کامل: 
پروفایل های لینکدین: 
اسکم بودن پروژه:


سرمایه[ویرایش]

امتیاز ICO (10 امتیاز):
امتیاز جذب سرمایه گذار (5 امتیاز):
امتیاز مارکت کپ (5 امتیاز):

ارائه محصول[ویرایش]

ارائه محصول شامل موارد زیر است و هر کدام چهار امتیاز دارند:

  وایت پیپر:
  آگاهی بخش بودن وایت پیپر:
  معرفی ویدئویی:
  مایل استون ها:
  نمونه اولیه یا MVP:

بازاریابی و شبکه های اجتماعی[ویرایش]

بازاریابی و شبکه اجتماعی شامل موارد زیر است ، هر کدام از عناصر اصلی چهار امتیاز دریافت می کنند:

  تویتر:
  فیس بوک:
  گیت هاب:
  یوتیوب:
  مدیوم:

امتیازات بیشتر

  بیت کوین تالک:
  تلگرام/اسلاگ/دیسکورد:
  رددیت:
  بیت کوین ویکی:
  بلاگ:


وضعیت پروژه[ویرایش]

درجه آمادگی سرمایه گذاری[ویرایش]