SHIB

از همگرا
پرش به ناوبری پرش به جستجو
Shiba Inu


معرفی[ویرایش]

شیبا اینو (SHIBUSD) یک آلت کوین مبتنی بر اتریوم (یک ارز رمزنگاری شده غیر از بیت کوین) است که شیبا اینو - یک نژاد ژاپنی از سگ شکاری - را به عنوان طلسم خود نشان می دهد. Shiba Inu به طور گسترده ای به عنوان جایگزینی برای Dogecoin در نظر گرفته می شود. در واقع، طرفداران شیبا اینو از آن به عنوان "قاتل دوج کوین" یاد می کنند.

Shiba Inu و Dogecoin سکه‌های میم هستند، که ارزهای دیجیتالی هستند که با یک موضوع مرتبط هستند - مانند سگ Shiba Inu در مورد Shiba Inu و Dogecoin - اما اغلب به عنوان یک طنز یا جوک داخلی عرضه می‌شوند تا به عنوان یک محصول دیجیتال که در واقع مقداری کاربرد دارد در حالی که Dogecoin در دسامبر 2013 راه اندازی شد، Shiba Inu در آگوست 2020 توسط یک فرد یا گروه ناشناس به نام Ryoshi ایجاد شد.

قیمت Shiba Inu در اکتبر 2021 بیش از ده برابر افزایش یافت و ارزش بازار آن را 35 میلیارد دلار (از 31 اکتبر 2021) و رتبه دهم را در بین تمام ارزهای دیجیتال با این معیار قرار داد.

شیبا اینو و ایلان ماسک[ویرایش]

توییتی از ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا در 4 اکتبر سال 2021، همراه با تصویری از فلوکی توله سگ جدید شیبا اینو، انگیزه اولیه افزایش قیمت میم سکه را فراهم کرد. از آنجایی که ماسک یکی از برجسته‌ترین حامیان Dogecoin و پدر خودخوانده دوج کوین محسوب می شود ، توییت‌های مرموز او اغلب منجر به افزایش نوسانات در فضای ارزهای دیجیتال می‌شود.

درک شیبا اینو[ویرایش]

اصول راهنمای اکوسیستم شیبا اینو در یک "ووف پیپر" بیان شده است.(احتمالاً نقش وایت پیپر را بازی می کند)، در وب سایت ShibaToken.com موجود است.

طبق این پیپر، Shiba Inu به عنوان پاسخی به یک سوال ساده توسعه داده شد: "اگر یک پروژه ارز دیجیتال 100٪ توسط جامعه آن اداره شود چه اتفاقی می افتد؟" بنیانگذار آن ریوشی منشأ آن را به "آزمایشی در ساخت جامعه خود به خودی غیرمتمرکز" نسبت می دهد. به گفته ریوشی، قدرت تمرکززدایی جمعی می‌تواند چیزی قوی‌تر از آنچه که یک تیم متمرکز می‌توانست ایجاد کند، بسازد.

پایگاه SHIBArmy با بیش از 500000 عضو اصول پایه گذاری آن را پذیرفته است که عبارتند از:

"پروژه از صفر شروع شد، با صفر، با روحیه خلق چیزی از هیچ.این از یک جامعه موجود یا تیم از پیش تنظیم شده تأسیس نشده است. و همراه با ابراز عشق به سگ های شیبا اینو بوده است."

از آنجایی که Shiba Inu یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است، به جای بلاک چین خود، روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده و اتریوم میزبان آن است. ریوشی در مقاله بیان می‌کند که او ساخت اکوسیستم شیبا اینو را بر روی اتریوم انتخاب کرده است، زیرا قبلاً ایمن و تثبیت شده بود و به پروژه اجازه می‌دهد غیرمتمرکز بماند.(منبع)

ایده[ویرایش]

نوآور بودن :

تعریف بازار هدف:

تعریف مشتری:

تعریف مشکل و راه حل:

آینده نگری:

ارتباط پروژه به بلاکچین :

تیم[ویرایش]

تعداد اعضا: 
عکس: 
اسم کامل: 
پروفایل های لینکدین: 
اسکم بودن پروژه:


سرمایه[ویرایش]

امتیاز ICO (10 امتیاز):
امتیاز جذب سرمایه گذار (5 امتیاز):
امتیاز مارکت کپ (5 امتیاز):

ارائه محصول[ویرایش]

ارائه محصول شامل موارد زیر است و هر کدام چهار امتیاز دارند:

  وایت پیپر:
  آگاهی بخش بودن وایت پیپر:
  معرفی ویدئویی:
  مایل استون ها:
  نمونه اولیه یا MVP:

بازاریابی و شبکه های اجتماعی[ویرایش]

بازاریابی و شبکه اجتماعی شامل موارد زیر است ، هر کدام از عناصر اصلی چهار امتیاز دریافت می کنند:

  تویتر:
  فیس بوک:
  گیت هاب:
  یوتیوب:
  مدیوم:

امتیازات بیشتر

  بیت کوین تالک:
  تلگرام/اسلاگ/دیسکورد:
  رددیت:
  بیت کوین ویکی:
  بلاگ:


وضعیت پروژه[ویرایش]

درجه آمادگی سرمایه گذاری[ویرایش]