CSPR

از همگرا
پرش به ناوبری پرش به جستجو


معرفی[ویرایش]

شبکه Casper اولین بلاکچین زنده اثبات سهام است که بر اساس مشخصات Casper CBC ساخته شده است. Casper برای تسریع در پذیرش فناوری بلاک چین در شرکت ها و توسعه دهندگان طراحی شده است و برای برآوردن نیازهای کاربران در آینده تکامل می یابد.(منبع)

CasperLabs یک پلتفرم بلاک چین است که به‌منظور افزایش فرصت‌ها برای همه ساخته شده است. CasperLabs برای ساختن به سمت مرز بعدی بلاک چین برای برنامه های کاربردی دنیای واقعی بدون به خطر انداختن قابلیت استفاده، هزینه، تمرکززدایی یا امنیت طراحی شده است. این شرکت موانعی را که مانع پذیرش جریان اصلی بلاک‌چین می‌شود، با استفاده از بلاک‌چین سازگار، برای جهان باز، و برای حمایت از نوآوری‌های امروز و فردای آینده، برطرف می‌کند. این تیم با هدایت اصول منبع باز و از پایه برای توانمندسازی افراد ساخته شده است، این تیم به دنبال ایجاد پایه ای عادلانه است که برای تأثیر طولانی مدت ساخته شده است.(منبع)

تاریخ[ویرایش]

CasperLabs در سال 2018 توسط جک میلز، مدحا پالیکار و مرینال مانوهار در سوییس ایجاد شد .

ایده[ویرایش]

کاسپر از الگوریتم شاهراه اجماع ، یک الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) جدید استفاده می‌کند که بر اساس کار ولاد زامفیر در تصحیح همراه با ساختن (CBC) کاسپر است. طبق گفته شرکت توسعه CasperLabs، پروتکل شاهراه به طور قابل اثبات ایمن است و در شرایط همگامی جزئی به زیست ادامه می دهد.

بلاک چین یک پلت فرم قرارداد هوشمند کامل تورینگ را پیاده سازی می کند که توسط Highway و WebAssembly (واسم) پشتیبانی می شود. CasperLabs از Rust، WebAssembly و Solidity به عنوان زبان های برنامه نویسی اولیه برای قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. با این حال، پلتفرم خود فرضیاتی در مورد زبان مبدأ نمی‌کند، بنابراین توسعه‌دهندگان جامعه می‌توانند کتابخانه‌های اضافی بسازند که توسعه قرارداد را در سایر زبان‌های برنامه‌نویسی تسهیل کند. سایر ویژگی‌های موتور اجرا عبارتند از: یک مدل مجوز حساب که امکان بازیابی کلید گم شده را می‌دهد و یک مدل مجوز برای به اشتراک گذاشتن ایمن وضعیت بین حساب‌ها و قراردادها (بدون نیاز به بررسی رمزنگاری).

بلاک چین توکن بومی خود (CSPR) را میزبانی می کند. تایید کنندگان می‌توانند CSPR را به‌عنوان سپرده‌ای برای اعتباربخش شدن در شبکه به اشتراک بگذارند. تایید کنندگان همچنین برای شرکت در اجماع جوایزی در CSRP دریافت می کنند. کاربران می توانند CSPR را برای تامین مالی تراکنش های خود خرج کنند و این هزینه های تراکنش توسط تاییدکنندگان به عنوان درآمد اضافی جمع آوری می شود. تایید کنندگان معیوب به دلیل اقدامات بد در شبکه کاهش می یابند.(منبع)

نوآور بودن :

تعریف بازار هدف:

تعریف مشتری:

تعریف مشکل و راه حل:

آینده نگری:

ارتباط پروژه به بلاکچین :

تیم[ویرایش]

تعداد اعضا: 
عکس: 
اسم کامل: 
پروفایل های لینکدین: 
اسکم بودن پروژه:


سرمایه[ویرایش]

امتیاز ICO (10 امتیاز):
امتیاز جذب سرمایه گذار (5 امتیاز):
امتیاز مارکت کپ (5 امتیاز):

ارائه محصول[ویرایش]

ارائه محصول شامل موارد زیر است و هر کدام چهار امتیاز دارند:

  وایت پیپر:
  آگاهی بخش بودن وایت پیپر:
  معرفی ویدئویی:
  مایل استون ها:
  نمونه اولیه یا MVP:

بازاریابی و شبکه های اجتماعی[ویرایش]

بازاریابی و شبکه اجتماعی شامل موارد زیر است ، هر کدام از عناصر اصلی چهار امتیاز دریافت می کنند:

  تویتر:
  فیس بوک:
  گیت هاب:
  یوتیوب:
  مدیوم:

امتیازات بیشتر

  بیت کوین تالک:
  تلگرام/اسلاگ/دیسکورد:
  رددیت:
  بیت کوین ویکی:
  بلاگ:


وضعیت پروژه[ویرایش]

درجه آمادگی سرمایه گذاری[ویرایش]