BABYDOGE

از همگرا
پرش به ناوبری پرش به جستجو
BABY DOGE COIN LOGO

معرفی[ویرایش]

Baby Dogecoin یک دارایی رمزنگاری است که توسط جامعه آنلاین Dogecoin ایجاد شده است. طبق وب‌سایت آن، «Baby Doge به دنبال تحت تأثیر قرار دادن پدرش با نشان دادن سرعت تراکنش‌های جدید و بهبود یافته و جذابیت خود است.» Baby Dogecoin به‌عنوان یک توکن کاهش‌دهنده تورم، طوری طراحی شده است که با گذشت زمان کمیاب شود. بیبی دوج کوین که در ژوئن 2021 راه اندازی شد، سریع ترین ارز دیجیتال در نوع خود در حال رشد است. Baby Doge غیرمتمرکز است و مأموریت دارد رمزارز را برای افراد عادی بیاورد و در عین حال به نجات سگ‌های نیازمند نیز کمک کند. Baby Doge پس از سکه doge با سرعت بلوک 10 برابر سریعتر و هزینه گاز ارزان تر از زمانی که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است، ایجاد می شود. بیبی دوج کوین چند ترفند و درس از پدر میم خود، دوج آموخته است. رمزنگاری جدیدی که توسط طرفداران جامعه آنلاین Doge Coin متولد شد. Baby Doge با نشان دادن سرعت تراکنش های جدید و جذابیت خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پدرش است. او دارای انعکاس ثابت است که به دارندگان آن پاداش می دهد، بنابراین سکه های بیبی دوج بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما در هر تراکنش اضافه می شود. به سادگی عشق بورزید، حیوان خانگی خود را دوست داشته باشید، و شاهد رشد بچه سگ خود باشید. در 21 روز اول تولد، سکه بیبی دوج تاریخ ساز شد و از 100000 دارنده گذشت، میم کوین موارد زیر را در وایت پیپرش (ووف پیپر)ادعا کرده است:

تعویض بچه دوج

میم کوین ادعا کرده است که یکی از اولین میم کوین‌هایی هست که بلافاصله پس از راه‌اندازی، مبادله غیرمتمرکز زنده را مستقیماً در وب‌سایت خود ارائه می‌کند.

پرداخت کارت Baby Doge

یکی از اولین میم کوین هایی هست که کارت اعتباری را برای پرداخت های رمزنگاری مستقیماً در وب سایت خود ارائه می دهد.

کیف پول Baby Doge Paw

در نقشه راه، کیف پول آن ها از کاربران می‌خواهد پاداش‌های خود را از بازتاب، موجودی کیف پول، ارزش‌گذاری سکه و موارد دیگر پیگیری کنند.

Baby Doge NFT ها

بزرگترین پروژه آن ها در حال کار، بازار NFT ما است. ما به کاربران اجازه می‌دهند تا NFT‌های خود را ایجاد و خریداری کنند/حراج کنند و برنامه‌ریزی می‌کنند که به کاربران اجازه دهند درصدی را برای کمک به نجات سگ‌ها اهدا کنند.

بچه دوج سواگ

یک فروشگاه کالا برای دارندگان $BabyDoge تا با افتخار از میم مورد علاقه خود در دنیای واقعی با درآمد حاصل از آن حمایت کنند تا از این پروژه سود ببرند و به سگ های بیشتری که نیاز دارند کمک کنند.(منبع)

ایده[ویرایش]

نوآور بودن :

تعریف بازار هدف:

تعریف مشتری:

تعریف مشکل و راه حل:

آینده نگری:

ارتباط پروژه به بلاکچین :

تیم[ویرایش]

تعداد اعضا: 
عکس: 
اسم کامل: 
پروفایل های لینکدین: 
اسکم بودن پروژه:


سرمایه[ویرایش]

امتیاز ICO (10 امتیاز):
امتیاز جذب سرمایه گذار (5 امتیاز):
امتیاز مارکت کپ (5 امتیاز):

ارائه محصول[ویرایش]

ارائه محصول شامل موارد زیر است و هر کدام چهار امتیاز دارند:

  وایت پیپر:
  آگاهی بخش بودن وایت پیپر:
  معرفی ویدئویی:
  مایل استون ها:
  نمونه اولیه یا MVP:

بازاریابی و شبکه های اجتماعی[ویرایش]

بازاریابی و شبکه اجتماعی شامل موارد زیر است ، هر کدام از عناصر اصلی چهار امتیاز دریافت می کنند:

  تویتر:
  فیس بوک:
  گیت هاب:
  یوتیوب:
  مدیوم:

امتیازات بیشتر

  بیت کوین تالک:
  تلگرام/اسلاگ/دیسکورد:
  رددیت:
  بیت کوین ویکی:
  بلاگ:


وضعیت پروژه[ویرایش]

درجه آمادگی سرمایه گذاری[ویرایش]